Haber Detayı
30 Mayıs 2022 - Pazartesi 09:14 Bu haber 1163 kez okundu
 
ZAFER PARTİSİ HACILAR İLÇE BAŞKANLIĞI 1.OLAĞAN KURULTAYI YAPILDI
Kurultaya Zafer Partisi Kayseri il başkanı Av. Serap Altuntaş ve partililer katıldı. Kongrede
Siyaset Haberi
ZAFER PARTİSİ HACILAR İLÇE BAŞKANLIĞI 1.OLAĞAN KURULTAYI YAPILDI

 

Kurultaya Zafer Partisi Kayseri il başkanı Av. Serap Altuntaş,Saadet Partisi ilçe Başkanı Bülent Eser, Zafer Partisi ilçe başkanları ve partililer katıldı. Kongrede kurucu ilçe başkanı İbrahim BOYA üyelerin oylarıyla tekrardan seçildi.

İbrahim BOYA kongrede ki konuşmasında; Sayın İl Başkanım ve Saygıdeğer Divan, Değerli il ve ilçe yönetim kurulu üyelerim, ilçe Parti Teşkilatları Temsilcileri, Kıymetli partililer, Muhterem hemşerıllerim, Hepinizi saygıyla ve muhabbetle selamlıyorum... Genel başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ liderliğinde 26 Ağustos 202 1 tarihinde kurulan Zafer Partimizin Hacılar ilçe Başkanlığı olarak bugün, Fatih' in Istanbul'u fethettiği bu kutlu günde 1. Kurultayımızı yapmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.

Biz Zafer Partisi olarak Türkiye'yi 100. kuruluş yılına yakışır, ulu önder Atatürk'ün bize miras bıraktığı ilke ve devrimler ışığında gelecek 1000 yıla taşımak, Türk devletini Türk'e geri vermek amacıyla kurulmuş ve sözde değil özde projeleri ile yine büyük Türk milletine hizmet etmeyi kut edinmiş bir partiyiz. Sloganımız da bu hedeflere uygun olarak Bilim, Birlik ve Barış'tır. Çünkü biz inanıyoruz ki ancak ve ancak Barış'ın sağlandığı bir ülkede, Birlik olur; Birlik olan bir ülke Bilim'de mesafeler kaydedebilir.

Bugün Türkiye'nin içinde bulunduğu durum herkesçe malumdur. Ülkemiz üzerinde çok büyük istifa planları devrededir. Yeterince ses yükseltilmez ve bu istilaya dur denmezse yarım asır sonra elimizde Türkiye diye bir ülke kalmayabilir. İşte bu sebepledir ki genel başkanımızın deyimiyle Zafer Partisi Türk'ün yeniden sesini çıkarabildiği, yeniden ayağa kalktığı bir partidir.

Zafer Partisi Hacılar ilçe Başkanlığı olarak partimizin Türkiye'yi şaha kaldıran, Barış'ı sağlayan projelerinin yanında elbette bizlerinde Hacılar' ı ayağa kaldıran projelerimiz vardır ve daha da olacaktır. Bizim ilçe teşkilatı olarak öncelikli hedefimiz daha yaşanabilir, herkesin gıptayla baktığı bir Hacılar için çalışmaktır. Hacılar'ı atıl kalmışlıktan kurtarmak, Hacılarlı'ya da hak ettiği bir ilçeyi sunmaktır. Bunun için de siz değerli hemşehrilerime şu sözü vermek istiyorum. Artık Hacılarlı tedavi görmek için 10-15 km yol gitmek zorunda kalmayacak, Hacılar'da bulunan tam teşekküllü hastanede tedavi olabilecektir. Hacılarlı kendi memleketinde çalışacak, üretecek ve yine kendi insanı ile birlikte harcayacak. Hacılar bir cazibe, yatırım merkezi haline gelecek. Gençler Hacılar'dan kaçmak için bahane üretmeyecek, Hacılar'a yerleşmek için sebepler türetecek. Hacılarlı kendi toprağını işleyecek, çocuğunu kendi memleketinde okutacak, Hacılarlının Hacılar'dan başka hiçbir şeye ihtiyacı kalmayacak. Yıllar önce ilçe sınırlarında olan Türkiye'nin en büyük dağlarından biri olan Erciyes'ten yine Hacılarlı kazanacak, Hacılar gerek yaz turizmi gerekse de kış turizminde önce bölgenin daha sonra ülkemizin en önemli merkezlerinden biri haline gelecek. Valiler artık Hacılar'ın yolları için o yolları kullanmayın diyemeyecek.

Hacılar zenginlerin villalarının olduğu, parası olanın baş dinlemek için geldiği bir yer olmaktan çıkıp Hacılar'da yaşayan herkesin refah seviyeye ulaştığı, herkesin zenginleştiği bir ilçe olacak. Toprağın üç kuruşa satıldığı değil imar planlarının yapıldığı, her karış toprağın en az 3 kat değerli olduğu ilçe olacak. Hacılar Hacılarlının yönettiği bir ilçe olacak. Zafer Partisi Hacılar'ı hak ettiği refaha kavuşturacak.

Değerli misafirler, sözlerime son vermeden önce Istanbul'un fethinin yıl dönümünü kutluyor, bize Cumhuriyeti emanet bırakan başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bütün silah arkadaşlarını rahmetle ve minnetle yâd ediyorum. ZAFER HACILAR'ın OLACAK... ZAFER TÜRK MILLETININ OLACAK... NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE...

ZAFER PARTISI HACILAR ILÇE BASKAN ADAYI AV. İBRAHİM BOYA

Kaynak: Editör: HACILAR HABER GAZETESİ
Etiketler: ZAFER, PARTİSİ, HACILAR, İLÇE, BAŞKANLIĞI, 1.OLAĞAN, KURULTAYI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı