Haber Detayı
23 Kasım 2022 - Çarşamba 10:15 Bu haber 2621 kez okundu
 
ÖZDEMİR GROUP AUTOMECHANİKA DUABİ 2022 FUARINDA
Kayseri OSB'de faaliyet gösteren ve sektörün köklü kuruluşlarından Özdemir Group
Ekonomi Haberi
ÖZDEMİR GROUP  AUTOMECHANİKA  DUABİ 2022 FUARINDA

Kayseri OSB'de faaliyet gösteren ve sektörün köklü kuruluşlarından Özdemir Group yurt dışında Dubai'de gerçekleştirilen Automechanika Dubai 2022   fuar organizasyonunda Kayseri firması olarak yerini aldı ve şehrimizi gururlandırdı.  

 Özdemir Goup'un da yer aldığı 22-24 Kasım 2022 tarihlerinde BAE Dubai Emirliği’nde kapılarını açan fuar Messe Frankfurt tarafından 18. defa organize ediliyor.
Önceki dönem OSB Başkan Vekili  ve Özdemir Group Yönetim Kurulu Başkanı Hacılarlı iş insanı Şeref Özdemir Dünya çapında  bir organizasyon olan Automechanika Dubai 2022 fuarı ile ilgili şu bilgileri verdi:  " 15 farklı ülkede 17 etkinlik düzenleyen Automechanika, uluslararası satış sonrası otomotiv endüstrisinin yeni ürünlerini yeni tedarikçi ve profesyonellerle karşılaştırıyor. Ulaşılması zor pazarlar için kilit platform görevini üstlenen Automechanika Dubai, hedeflediği Afrika, BDT Ülkeleri, Asya ve Orta Doğu arasında güçlü işbirliklerine sahne oluyor. Özdemir Group olarak böylesine önemli bir organizasyona katılmak bizim için çok önemli. Hem ülkemizi hem de Kayseri'yi bu fuarda gururla temsil ediyoruz." dedi. 

Kaynak: () - KURUM HABER Editör: HACILAR HABER GAZETESİ
Etiketler: ÖZDEMİR, GROUP, , AUTOMECHANİKA, , DUABİ, 2022, FUARINDA, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı