Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 23:16 Bu haber 2119 kez okundu
 
HACILAR YENİ PARKLARLA DAHA GÜZEL
Başkan Özdoğan, çocuk ve kadınlara yönelik projelerin
Gündem Haberi
HACILAR YENİ PARKLARLA DAHA GÜZEL

 

Daha yeşil ve yaşanabilir bir ilçe hedefiyle çalışan Hacılar Belediyesi, halkın vakit geçirebileceği ve spor yapabileceği, çocukların oyun oynayabileceği yeni parkların yapımına devam ediyor.

Geçtiğimiz dönemde, 21 bin m² alana sahip içerisinde 3 adet mini futbol ve basketbol sahaları bulunan toplam 5 yeni parkın yapımını tamamlayarak halkın kullanımına sunduklarını ifade eden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, son olarak Hacılar Erciyes yolu üzerinde bin 372 metrekarelik yeni bir parkın daha yapılarak vatandaşların kullanımına sunduklarını söyledi.

Başkan Özdoğan, çocuk ve kadınlara yönelik projelerin öncelikleri arasında yer aldığını belirterek, “Parklar, çocuklarımızın ve kadınlarımızın yoğun olarak yararlandığı alanlar. Geleceğimiz olan çocuklarımızın ve kadınlarımızın daha iyi vakit geçirmesi için parklarımızı yeniliyoruz ve yeni parklar yapıyoruz. Bu manada Aşağı Mahalle Erenler Caddesi üzende bulunan parkımızı yeniledik. Burası ilçemize ve halkımıza yakışır modern bir park oldu. Halkımıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

Kaynak: Editör: HACILAR HABER GAZETESİ
Etiketler: HACILAR, YENİ, PARKLARLA, DAHA, GÜZEL,
Yorumlar
Haber Yazılımı