Haber Detayı
30 Ekim 2015 - Cuma 09:40 Bu haber 6503 kez okundu
 
UFAD'IN OBJEKTİFİNDEN “HÜRMETÇİ
Ulusal Fotoğraf Amatörleri Derneği (UFAD) tarafından düzenlenen Hürmetçi konulu fotoğraf sergisi düzenlenen törenle açıldı. Hacılar İlçesi Hürmetçi Mahallesi’nde düzenlenen fotoğraf sergisine Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, UFAD Başkanı Murat Ziya Öztürk, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı. 23 fotoğrafçının 50 adet fotoğrafla katıldığı serginin açılış programında konuşan UFAD Başkanı Murat Ziya Öztürk, “Dernek olarak üyelerimizin iki yıllık çalışmasının ürünlerini sizinle paylaşıyoruz, bu sergide Hacılar İlçemizin Hürmetçi Mahallesi’nde yılkı atları ve yerel yaşamı fotoğrafladık. Bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici’ye teşekkür ediyorum.” dedi. Hürmetçi Mahallesindeki yılkı atlarının ve doğal yaşamın, fotoğraf sanatçıları için iyi birer malzeme oluşturduğuna dikkat çeken Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici ise yaptığı konuşmada, “UFAD üyelerine ilçemizin tanıtımına katkı sağlayacak olan böyle bir çalışma yaptıkları için teşekkür ediyorum. Hürmetçi mahallemizde pek yakında bir festival yapmayı da planlıyoruz” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Hürmetçide yılkı atları ve yerel yaşam konulu fotoğraf sergisi katılımcılar tarafından gezildi. Hürmetçi konulu Fotoğraf sergisi 31 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında Kayseri Park’ta, 13-15 Kasım tarihleri arasında da Hunat Hatun Kültür Medresesinde sergilenecek.
Sanat Haberi
UFAD'IN OBJEKTİFİNDEN “HÜRMETÇİ

Ulusal Fotoğraf Amatörleri Derneği (UFAD) tarafından düzenlenen Hürmetçi konulu fotoğraf sergisi düzenlenen törenle açıldı.
Hacılar İlçesi Hürmetçi Mahallesi’nde düzenlenen fotoğraf sergisine Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, UFAD Başkanı Murat Ziya Öztürk, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
23 fotoğrafçının 50 adet fotoğrafla katıldığı serginin açılış programında konuşan UFAD Başkanı Murat Ziya Öztürk, “Dernek olarak üyelerimizin iki yıllık çalışmasının ürünlerini ...sizinle paylaşıyoruz, bu sergide Hacılar İlçemizin Hürmetçi Mahallesi’nde yılkı atları ve yerel yaşamı fotoğrafladık. Bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici’ye teşekkür ediyorum.” dedi.
Hürmetçi Mahallesindeki yılkı atlarının ve doğal yaşamın, fotoğraf sanatçıları için iyi birer malzeme oluşturduğuna dikkat çeken Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici ise yaptığı konuşmada, “UFAD üyelerine ilçemizin tanıtımına katkı sağlayacak olan böyle bir çalışma yaptıkları için teşekkür ediyorum. Hürmetçi mahallemizde pek yakında bir festival yapmayı da planlıyoruz” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Hürmetçide yılkı atları ve yerel yaşam konulu fotoğraf sergisi katılımcılar tarafından gezildi.
Hürmetçi konulu Fotoğraf sergisi 31 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında Kayseri Park’ta, 13-15 Kasım tarihleri arasında da Hunat Hatun Kültür Medresesinde sergilenecek.

Kaynak: Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı