sanalbas<meta http-equiv=
Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 17:39 Bu haber 1605 kez okundu
 
ÖZDOĞAN, “DUALARIMIZ KAHRAMAN ORDUMUZLA”
Hacılar Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen Ekim ayı meclis toplantısına
Gündem Haberi
ÖZDOĞAN, “DUALARIMIZ KAHRAMAN ORDUMUZLA”

 

Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden Ekim ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Hacılar Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen Ekim ayı meclis toplantısına Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan başkanlık etti. Toplantı öncesi Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat’ın doğusuna gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekatı’nda Türk Silahlı Kuvvetlerine başarılar dileyen Başkan Özdoğan, “Malumunuz Sayın Cumhurbaşkanımız hafta sonu yaptığı açıklama sonrasında Fırat’ın doğusuna başlayan Barış Pınarı Harekâtında operasyona katılacak Mehmetçiklerimize Allah’tan kolaylıklar, başarılar diliyorum. Kazasız, belasız hem Ülkemizin bekası hem de Dünya milletlerinin huzuru açısından Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’nde Sayın Cumhurbaşkanımızın bütün Dünya’nın gözüne adeta sokarcasına gösterdiği güvenli bölgenin tesisi açısından da bu harekatın inşallah hızlı bir şekilde başarılı ile neticeleneceğine dair dua ediyoruz, temenni ediyoruz.” İfadelerini kulandı.

Hacılar Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısında 6 asıl ve 1 ek gündem maddesi olmak üzere 7 madde görüşülerek karara bağlandı.

Gündemin birinci maddesinde yer alan 26.09.2019 tarih ve 2248 sayılı yardım talebi görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 2’inci maddesinde ise Yunus Çepken İlkokulu Lego Atölyesi Protokolü görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Hacılar Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısının 3’üncü maddesinde ise 2020 hazırlık bütçesinin görüşülmek üzere Plan Bütçe Komisyonu’na havalesi oy birliği ile kabul edildi.

Kaynak: Editör: AHMET TANDOĞAN
Etiketler: ÖZDOĞAN,, “DUALARIMIZ, KAHRAMAN, ORDUMUZLA”,
Yorumlar
Haber Yazılımı