Haber Detayı
24 Ocak 2019 - Perşembe 16:33 Bu haber 3598 kez okundu
 
ÖZDOĞAN AK PARTİ KADIN KOLLARI İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI.
İlçe Kadın Kolları tarafından 31 Mart Mahalli idareler seçimleri
Siyaset Haberi
ÖZDOĞAN AK PARTİ KADIN KOLLARI İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI.

 

Hacılar Belediye Başkan Vekili ve Belediye Başkan adayı Bilal Özdoğan, Ak Parti Kadın Kolları istişare toplantısına katıldı.

İlçe Kadın Kolları tarafından 31 Mart Mahalli idareler seçimleri çalışmaları kapsamında istişare toplantısı düzenlendi. İlçe Teşkilatında gerçekleştirilen toplantıya, Hacılar Belediye Başkan Vekili ve Belediye Başkan Adayı Bilal Özdoğan, İlçe Başkanı Ahmet Övüç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Akkadın Sağlamtaş, Belediye Meclis Üyesi Hanife Fitil ve partili bayanlar katıldı.

Toplantıda bayanlara hitap eden ve yaptıkları işin gönül meselesi olduğunu vatan için, millet için, memleket için, Hacılar İlçesi için çalıştıklarını söyleyen Ak Parti Hacılar İlçe Başkanı Ahmet Övüç, sözlerine şöyle devam etti.

“İnşallah önümüzdeki seçimlerde de şimdiye kadar olduğu gibi hem partimiz adına, hem memleketimiz adına en iyi şekilde sonuçları alacağız. Tabi Reisimiz kadın kollarına olağan üstü derecede önem veriyor. Kadınlara olağan üstü derecede önem veriyor. Aynısı bizim içinde geçerli, bizde elimizden geldiği kadar olağan üstü şekilde önem vermeye çalışıyoruz. Buradaki çalışmalarımızın daha çok bire bir kişi odaklı, insan odaklı yani böyle bindirilmiş kıtalar şeklinde değil de konsantre, verebileceğimiz mesajları açık, net ve birinci ağızdan samimiyetle görüşmeler, çalışmalar olsun istiyoruz. Ama niyetimiz halis niyetimiz belli rabbim inş

allah hepimizi muvaffak etsin rabbim utandırmasın.”

Daha sonra söz alan Belediye Başkan vekili ve Belediye Başkan Adayı Bilal Özdoğan. “Biz bu İlçe için çalışacağız, biz çalışacağız Hacılar kazanacak. Biz daha önce Doğan Başkanımla gerek meclis üyeliğim, gerek Başkan Yardımcılığı dönemim, gerekse son Başkanımın rahatsızlığı dolayısıyla vekaleten yürüttüğüm görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştık. Çıktığımız bu yolda inşallah hep beraber zafer elde edeceğiz. Biz başka adaylar gibi şöyleyiz, böyleyiz değil, biz zaten ortadayız. Biz zaten Ak Parti’nin ve Cumhur ittifakının adayıyız. Yaptıklarımızla da yapamadıklarımızla da ortadayız. Bizim ayaklarımız yere basıyor. Biz bu ilçe için gönül vermek durumundayız. Emek verme durumundayız. Siz de dahil bir kardeşiniz olarak ben, bu partinin bir neferi olarak hiçbir

zaman bu yerleri bir gelir kapısı olarak görmedik. Biz gerçekten ekip olarak hep birlikte sizlerle birlikte bu İlçeye ne katarız diye uğraştık. Allah’ın izniyle de bir şeyler kattık. Daha fazla da ne olabilir diye bundan sonrada hep birlikte yöneteceğiz. Gerek yardımcılık döneminde gerekse vekâlet döneminde edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşacağız. Belki yardımcılık döneminde, vekâlet döneminde sizlerle sık bir araya gelemedik. Bu sadece seçim sürecinde kalmasın inşallah ilerleyen süreçte de olayların gidişatına göre seçim sonrasında da inşallah yine bir araya gelelim. Rutin toplantılar yapalım. Hanım arkadaşlarımızın, hanım ablalarımızın istekleri bizim için önemlidir.” şeklinde konuştu.

Toplantının ardından Hacılar Belediye Başkan Vekili ve Belediye Başkan Adayı Özdoğan parti yöneticileri ile KAYSO Meclis Başkanı ve Turkuaz Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Abidin Özkaya ile İpek Grup Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan’ı ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Saffet Arslan, “Bugün Cumhurbaşkanımız aslında kampanyaların hangi eksende olması gerektiğini ana hattıyla söylüyor, Gönüllere ılık ılık akmak. İhtiyacı olan insanların yanında sevgiyle, kuşatıcı, şefkatle olmak. Bu ana ilke aslına bakarsanız yeterince sayılır. Hacılar halkı sıcacık bir kucaklamayı, samimi bir ilgiyi, hele birazda yetkiliye insanlar onlara muazzam muhabbet besler. Bundan karşılık bekler. Mümkünse de elinde olan imkanlarla, imkanı az olana da yardımcı olmakta zaten yakışan bir hareket. Bu Hacılara yetiyor aslına bakarsanız. İnşallah bunu da siz yaparsınız zaten. Bu teşkilatın temelinde o var. “ şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan ve gerçekleştirdikleri ziyaretin gönüllere girmek noktasında ve kendilerini anlatmak noktasında önem arz ettiğine vurgu yapan Özdoğan, “Bu işleri inşallah 31 Martta başarıyla çıktığımızda inşallah sonrasında da yine sizlerle her zaman istişare ederek birlikte yönetmek diye güzel bir laf varya Başkanım siz bunu ticarette de işletmede çok daha iyi bilirsiniz birlikte yönetmek yani. Çünkü Hacılarımız gerçekten bir taraftan sanayide, teknolojide en ileride yaşayan bir kesimimiz var. Öbür taraftan da standartları yakalamamız gereken bir kesimimiz var. İlçemiz ne istiyor. Vatandaşlarımız neyi talep ediyor. Yere basan işlerle, uçmadan, gerçekçi olarak bizim verilerimizle bizim ekonomik yapımızla, Belediyemizin bütçesiyle, ilçeye değer katmak, yaşanılır, yazlık mesire alanından çıkarıp belli kesimleri ilçe merkezini daha modern hale getirmek daha yaşam şartlarını iyiye getirmek için bizim çaba sarf etmemiz gerekiyor.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖZDOĞAN, AK, PARTİ, KADIN, KOLLARI, İSTİŞARE, TOPLANTISINA, KATILDI., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı