sanalbas<meta http-equiv=
Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 14:55 Bu haber 1385 kez okundu
 
ÖVÜÇ, REGAİP KANDİLİ SEVGİ VE HOŞGÖRÜNÜN GELİŞMESİNE VESİLE OLSUN
KESOB Başkanı Ahmet Övüç Regaip kandili vesilesiyle bir mesaj yayınladı.
Gündem Haberi
ÖVÜÇ, REGAİP KANDİLİ SEVGİ VE HOŞGÖRÜNÜN GELİŞMESİNE VESİLE OLSUN

 

KESOB Başkanı Ahmet Övüç Regaip kandili vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Övüç, Ramazan ayının müjdecisi ve üç ayların başlangıcı olan Recep ayına ve mübarek Regaip Kandili'ne hep birlikte ulaşmış bulunuyoruz.

Üç aylar ismi ile bilinen bu aylar içindeki mübarek geceler; Allah’ın rahmetinin müminlere bol bol ikram edildiği, mağfiretinin, lütuf ve kereminin üzerimize sağanak sağanak yağdığı zaman dilimleridir. Üç Aylar ve Kandil Gecelerimiz, yaradılış gayemizi düşünmenin, yaratan ve yaratılanlarla olan münasebetlerimizi gözden geçirmenin, kendimizi denetleme ve değerlendirmenin, taat, ibadet ve şükürlerimizi artırmanın, geçmişimizin ve geleceğimizin muhasebesini yapıp geleceğe hazırlıklı olmanın, yanlış ve kusurlardan dönmenin, kardeşlik ve beraberlikleri güçlendirmenin ve ahlaki meziyetlerin yaygınlaştırılmasına gayret göstermenin bir vesilesi olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaip Kandili'nin ülkemizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını diliyor, tüm hemşerilerimizin ve esnaf sanatkarlarımızın Regaip Kandili’ni tebrik ediyorum. Dedi.

 

Kaynak: Editör: HACILAR HABER GAZETESİ
Etiketler: ÖVÜÇ,, REGAİP, KANDİLİ, SEVGİ, VE, HOŞGÖRÜNÜN, GELİŞMESİNE, VESİLE, OLSUN,
Yorumlar
Haber Yazılımı