Haber Detayı
13 Ekim 2015 - Salı 10:46 Bu haber 4113 kez okundu
 
Osman A. ' nın KATİL ZANLILARI GÖZALTINA ALINDI
9 Ekim tarihinde Hacılarda bir bağ evinde Osman A. öldürülmüş olarak bulunmuştu. Olay yeri incelemesinden sonra Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı
Gündem Haberi
Osman A. ' nın KATİL ZANLILARI GÖZALTINA ALINDI

9 Ekim tarihinde  Hacılarda bir bağ evinde Osman A. öldürülmüş olarak bulunmuştu. Olay yeri incelemesinden sonra Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekiplerinin yaptığı çalışmalarda Osman A.’nın komşuları ve vatandaşlarla görüşülerek zanlılarla ilgili bilgiler alındı.
 
Cinayet büro ekipleri  çalışma sonrasında M.S (28), S.B (31), Ö.Ç’yi (34) katil zanlısı olarak gözaltına aldı. Zanlıların yapılan ilk sorgularında suçlarını itiraf ederek, 49 yaşındaki Osman A.’yı emanet ettikleri köpek yüzünden sopalarla döverek öldürdüklerini söyledikleri öğrenildi. Soruşturma kapsamında Osman A.’yı döverek öldürdükleri sopaların yerini de gösteren 3 zanlı sorgularının ardından doktor kontrolüne getirildi. Zanlılar doktor kontrolünden geçirildikten sonra nöbetçi mahkemeye sevk edildi.Olayla ilgili olarak gözaltına alınan 31 yaşındaki Şerafettin Bilgin ve 28 yaşındaki Mevlüt Süt, Akın'ı döverek öldürmek suçlamasıyla tutuklandı, 34 yaşındaki Ö.Ç. ise savcılık tarafından, tutuksuz yargılanmak üzere  serbest bırakıldı.
Kaynak: (HHG) - Hacılar Haber Gazetesi Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı