Haber Detayı
08 Eylül 2015 - Salı 16:30 Bu haber 2184 kez okundu
 
NURSAÇAN MİLLETİMİZ DİMDİK AYAKTA
Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca Bölgesi’nde , eli kanlı terör örgütü PKK
Gündem Haberi
NURSAÇAN  MİLLETİMİZ DİMDİK AYAKTA

06.09.2015 tarihinde , Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca Bölgesi’nde , eli kanlı terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen hain saldırı bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğmuştur. 
Milletimizin birliğine , beraberliğine , kardeşliğine ve Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan bu alçakça ve haince saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. 
Her karışı şehit kanlarıyla yoğrulmuş bu topraklarda bir oyun oynanmasına her ne pahasına olursa olsun , ordusuyla , polisiyle aziz milletimiz asla izin vermeyecek , kanlı hesaplarında başarılı olamayacaklardır.
Ülkemizin huzur , refah ve istikrarını hedef alan bu tür eylemler toplumumuzu çok daha kenetleyecek , bu zor zamanlarda Anadolu kardeşliğine olan inancımız sarsılmayacaktır. Milletimiz dimdik ayaktadır. 
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ( KOSB ) olarak ; kahraman askerlerimize , güvenlik güçlerimize yapılan saldırıları şiddetle lanetliyor , bu menfur ve hain saldırı sonucu şehit olan askerlerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet , başta ailesi ve yakınları olmak üzere , Silahlı Kuvvetler camiası ve bütün Türk halkına başsağlığı ve sabır , yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Tahir NURSAÇAN
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 
Yönetim Kurulu Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı