Haber Detayı
09 Eylül 2015 - Çarşamba 10:30 Bu haber 2038 kez okundu
 
MECLİS ÜYELERİ, TOPLANTI ÖNCESİ ŞEHİTLERE SAYGI DURUŞUNDA BULUNDU
Başkanvekili Yusuf Özkaya başkanlık etti. Toplantıda 4
Gündem Haberi
MECLİS ÜYELERİ, TOPLANTI ÖNCESİ ŞEHİTLERE SAYGI DURUŞUNDA BULUNDU

 

Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden Eylül ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Meclis üyeleri toplantı öncesi şehitler için saygı duruşunda bulundu. 
Hacılar Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen Eylül ayı meclis toplantısına Meclis 1. Başkanvekili Yusuf Özkaya başkanlık etti. Toplantıda 4 asıl 1 ek gündem maddesi olmak üzere 5 madde görüşülerek karara bağlandı.
Meclis üyeleri toplantı öncesi terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitlerimiz için saygı duruşunda bulundu. Başkanvekili Özkaya, şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diledi. 
Gündemin birinci maddesinde yer alan Yediağaç Mah. 4472 ada, 42 no'lu parselde değişiklik talebi ve ikinci maddede yer alan Akdam Mahallesi 3865 ada, 10 no'lu parselin imar planına itirazı görüşülerek her iki maddede oybirliği ile imar komisyonuna havale edildi.
Gündemin üçüncü maddesinde yer alan 4437 ada, 55 no'lu parselin satışı için encümene yetki verilmesi görüşülerek, oybirliği ile satışının yapılmamasına karar verildi. 
Gündemin dördüncü maddesinde yer alan 19.08.2015 tarih ve 2 no'lu Plan Bütçe Komisyon raporunun görüşülmesine geçildi. Komisyon raporu oyçokluğu ile kabul edildi.

Kaynak: Editör: AHMET TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı