Haber Detayı
12 Ekim 2015 - Pazartesi 15:41 Bu haber 2641 kez okundu
 
KİLCİ, ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, seçim çalışmaları kapsamında,
Gündem Haberi
KİLCİ, ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, seçim çalışmaları kapsamında, Beştepeler Mesire alanında piknik yapan vatandaşlar ile bir araya geldi.

Beştepeler Mesire alanında piknik yapan vatandaşlar ile tek tek tokalaşan Kilci, çocuklara da Türk bayraklı balon ve çikolata verdi. Piknik alanındaki birçok vatandaş tarafından ilgi ile karşılanan Kilci, Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesinden özetler sunarak, “Sizlere sunduğumuz bu beyannamenin içerisinde hepimiz varız. Toplumun tüm kesimlerini kapsayan konular, partimizin siz değerli seçmenlerine taahhüdüdür” mesajı verdi.

Yaklaşık 2,5 saat süren mesire alanı programı sonunda Erzurum’dan gelen acı haberi alan Kilci, “Ne yazıktır ki, her günümüz acı bir haber ile geçiyor. Biraz önce Erzurum’da, eli kanlı terör örgütü PKK tarafından şehit edilen iki askerimizin haberini aldık. Bir parça olsun moral bulmayı umduğumuz yeni bir günümüzü daha bizlere zehir ettiler. Aziz milletimizin başı sağ olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı