Haber Detayı
13 Temmuz 2016 - Çarşamba 17:50 Bu haber 3328 kez okundu
 
NURSAÇAN İNŞALLAH HEP BİRLİKTE GÜZEL İŞLER YAPACAGIZ
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik´i ziyaret etti
Ekonomi Haberi
NURSAÇAN İNŞALLAH HEP BİRLİKTE GÜZEL İŞLER YAPACAGIZ

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i ziyaret etti. Ziyarette Kayseri'ye yapılması düşünülen Fuar ve Kongre Merkezi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Tahir Nursaçan ziyaretinde, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in Ramazan Bayramı'nı tebrik etti. OSB'de yaptırmayı düşündükleri Kayseri Fuar ve Kongre Merkezi ile ilgili fizibiliteyi Başkan Mustafa Çelik ile paylaşan Nursaçan, "İnşallah Kayserimiz için Başkanımızın da desteğiyle hep birlikte güzel işler yapacağız" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, "Kayserimiz için yeni bir fuar merkezinin önemli bir ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi olarak yapılacak olan çalışmaların destekçisi olacağız. Yapmış olduğu değerli çalışmalardan dolayı Sayın Nursaçan’a teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı