Haber Detayı
29 Kasım 2018 - Perşembe 11:21 Bu haber 4495 kez okundu
 
KARPUZSEKİSİ KONUT DIŞI KENTSEL ÇALIŞMA ALANINDA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
Kayseri Büyük Şehir belediye başkanı Mustafa Çelik, Hacılar Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan Ak parti Hacılar ilçe başkanı Ahmet Övüç
Gündem Haberi
KARPUZSEKİSİ KONUT DIŞI KENTSEL ÇALIŞMA ALANINDA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

 

 

Hacılar sanayi sitesinde asfaltlama çalışması sona erdi. Kayseri büyükşehir belediye başkanı Mustafa Çelik, Hacılar Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan Ak parti Hacılar ilçe başkanı Ahmet Övüç ve sanayiciler asfaltlanan alanda yapılan çalışmaları incelediler.

   
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Organize Sanayi Bölgesi içerisindeki Gelbula Sanayi Sitesi’nin bulunduğu bölgede yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde takip etti. Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanında olmayan bölgelerde dahi kent konforunu artırmak için çalışmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Mustafa Çelik, “Hacılar Gelbula Sanayi Sitesi’nin bulunduğu bölgede asfaltlama işini tamamladık. Burası Büyükşehir Belediyemizin sorumluluk alanında değil; ama sanayicilerimizin talebi üzerine önce KASKİ olarak alt yapıyı bitirdik. Daha sonra da 7 kilometrelik yolda 11 bin ton asfalt kullanarak ülkemiz ekonomisi için istihdam ve kaynak üreten sanayicilerimizi sıkıntıdan kurtardık” dedi. 
Bölgedeki sanayiciler adına konuşan Şifa Türkmen de yapılan hizmet nedeniyle teşekkür ederek, “Başkanımız A’dan Z’ye buradaki alt ve üst yapı hizmetlerini tamamladı. Başkanımızın yapacağı daha çok işler vardı. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun” diye konuştu. 
Hacılar Belediyesi Başkan Vekili Bilal Özdoğan da, Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman Hacılar’ın yanında olduğunu vurgulayarak, “Hacılar Belediyesi olarak başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Burası yurtdışından misafirlerimizin geldiği bir bölgeydi. Çok ciddi ve büyük bir çalışma yapıldı. Büyükşehir Belediyesi her zaman Hacılar Belediyesi’nin yanında ve destekçisi olmuştur” dedi.

                                                                            

Kaynak: Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler: KARPUZSEKİSİ, KONUT, DIŞI, KENTSEL, ÇALIŞMA, ALANINDA, ASFALTLAMA, ÇALIŞMALARI, TAMAMLANDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı