sanalbas<meta http-equiv=
Haber Detayı
05 Ekim 2019 - Cumartesi 11:14 Bu haber 2506 kez okundu
 
KALDER İSTİŞARE KURULU ERKUT İNŞAAT A.Ş.’DE TOPLANDI
Turkuaz Seramik Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Özkaya, Kilim Mobilya A.Ş.
Ekonomi Haberi
KALDER İSTİŞARE KURULU ERKUT İNŞAAT A.Ş.’DE TOPLANDI

 

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu Erkut Korkmaz Başkanlığında ve ev sahipliğinde Erkut İnşaat A.Ş.’de toplandı.

Toplantının diğer katılımcıları Turkuaz Seramik A.Ş. Tedarik Zinciri Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Özkaya, Kilim Mobilya A.Ş. Kalite Yönetim Sistemleri Müdürü Veysel Aslankaya, Orta Anadolu T.A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Nihan Sert, KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın ve GençKal Sorumlusu Bilal Kızak idi.

Toplantının gündem maddesi 5. Erciyes Mükemmellik Zirvesi idi.

Korkmaz, 5. Erciyes Mükemmellik Zirvesi hazırlığında gelinen son durumda etkinlik programı ve bütçe ile ilgili kurula bilgi paylaştı.

Korkmaz, Kayseri’de düzenlenen Erciyes Mükemmellik Zirvesi etkinliğinin daha fazla katılımcıya duyurulduğunu, Kayseri sanayicileri tarafından KalDer’in her geçen yıl daha fazla önem kazandığını belirterek birbirinden farklı başarılara imza atan kurumların değerli yöneticilerini ağırladıklarını dile getirdi. Korkmaz ayrıca bu yıl da katılımcıların beklentilerini karşılayacak bir program hazırlandığını belirterek geçen yıl ki memnuniyet oranı yakalayacaklarını dile getirdi.

Kaynak: Editör: HACILAR HABER GAZETESİ
Etiketler: KALDER, İSTİŞARE, KURULU, ERKUT, İNŞAAT, A.Ş.’DE, TOPLANDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı