Haber Detayı
07 Eylül 2015 - Pazartesi 00:19 Bu haber 2637 kez okundu
 
HACILAR ŞEHİTLERİNE SAHİP ÇIKTI
Bünyanlı şehidimiz Özel Harekat Polisi Muzaffer Can Ersoy ve Dağlıca da şehit olan 16 şehidimizin anısına Hacılar ’da yapılan yürüyüşe yüzlerce
Gündem Haberi
HACILAR ŞEHİTLERİNE SAHİP ÇIKTI

Bünyanlı şehidimiz Özel Harekat Polisi Muzaffer Can Ersoy ve Dağlıca da şehit olan 16 şehidimizin anısına Hacılar ’da yapılan yürüyüşe  yüzlerce vatandaşımız ve araç konvoyu  katıldı.

Hacıların Gençleri ve Hacılar Ülkü Ocağı tarafından yapılan yürüyüşe siyasi parti temsilcileri sivil toplum kuruluşları ,Hacılar Tofaş ekibi Hacılar Tayfa ve Hacılarlı hemşerilerimiz katıldı.

Hacılar meydanından başlayan yürüyüş  Kayseri caddesi istikameti boyunca devam ederek Hes kavşağından dönülerek Hacılar meydanına devam etti katılımcılar. Şehitler ölmez vatan bölünmez, Askere uzanan eller kırılsın sloganları ile Hacılar meydanına kadar yürüdüler halkın büyük katılım sağladığı özellikle aileleri  yürüyüşe büyük ilgi gösterdiği görüldü. Hacılar  meydanına kadar devam eden yürüyüş Atatürk heykeli önünde şehitler için saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile son buldu. Hacılar ilçe emniyetinin güvenlik önlemi aldığı yürüyüşte emniyet yetkilileri; büyük bir düzen içinde gerçekleştirilen programı düzenleyenlere teşekkür ettiler.

 

 

 

Kaynak: (HHG) - Hacılar Haber Gazetesi Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı