Haber Detayı
30 Ocak 2019 - Çarşamba 16:45 Bu haber 4244 kez okundu
 
HACILAR İÇİN GELECEĞE BAKMALIYIZ
sosyal medyadaki bazı yorumlar, eleştiri sınırını aşarak
Yaşam Haberi
HACILAR İÇİN GELECEĞE BAKMALIYIZ

 

Hacılar Haber Gazetesi olarak seçim çalışmalarının başladığı bu günlerde, amacımız bütün adaylarının çalışmalarını ve projelerini siz değerli takipçilerimiz ve okuyucularımıza duyurmak.

 Bizler bu haber ve faaliyetleri duyururken.  Gazetemizi takip eden hemşerilerimizin de, beklentilerini dile getirmeleri  en doğal hakları.

Ama sosyal medyadaki  bazı yorumlar, eleştiri sınırını aşarak insanlarımızı rencide edecek seviyelere gelmekte.  Bizlerde yayın politikamız gereğinde ahlak kurallarına aykırı yorumları engellemek zorunda kalmaktayız.

 Her ne kadar buna  tepki gösteren,  takipçilerimiz olsada b bizlerin görevi sadece seçim süresinde değil. Yılın 365 günü insanlarımızla birlikte, düğünde, cenazede yüz yüze geleceğimizi de düşünmek bizlerin önceliğidir.

 Değerli Hacıları hemşerilerim, bu saatten sonra yapılıp, yapılmayanları tartışmak yerine, mevcut adayların projelerini, kadrolarını ve faaliyetlerini takip ederek. İlçemiz için yapılmasını beklediğiniz hizmetleri dile getirilmesinin  ilçemizi için daha yararlı olacağı  kanaatindeyiz .

 Mühür artık sizde, oylarınız ile  başkan seçeceksiniz. Adayların çalışmalarını, projelerini takip  ederek ilçemize kimin daha iyi hizmet edeceğini düşünüyorsanız onu seçersiniz. 

Bu süreçte insanları kırmadan, üzmeden ve Hacılar’ın birliğine zarar vermeden oyunuzu vermeli, Hacılar için kısır çekişmeleri bir yana bırakıp ilçenin geleceğine bakmalıyız.

                                                                                                AHMET TANDOĞAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: HACILAR, İÇİN, GELECEĞE, BAKMALIYIZ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı