Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 18:54 Bu haber 1771 kez okundu
 
HACILAR’DA YEŞİL BİR ÇEVRE İÇİN 800 FİDAN DAĞITILDI
Cuma namazı sonrası gerçekleştirilen fidan dağıtımına
Yaşam Haberi
HACILAR’DA YEŞİL BİR ÇEVRE İÇİN 800 FİDAN DAĞITILDI

 

Hacılar Belediyesi tarafından vatandaşlara 800 adet çam fidanı dağıtımı yapıldı.

Daha yeşil bir Hacılar için çalışmalarını sürdüren Hacılar Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde ikamet eden vatandaşlara fidan dağıtımı yaptı. Cuma namazı sonrası gerçekleştirilen fidan dağıtımına, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Ağaçlandırma kampanyası çerçevesinde geçtiğimiz dönemde 20 bin adet fidanın toprakla buluşturulduğuna vurgu yapan Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, doğayı korumak ve Hacılar’ın daha da yeşil bir bölge olması için 800 adet fidanının daha dağıtımını gerçekleştirdiklerini kaydetti. Başkan Özdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Daha yeşil bir Hacılar için 800 adet çam fidanını hemşerilerimize dağıttık. İnşallah bizler de daha önceki dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de yine hem dağıttığımız gibi hem de Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün belirlediği alanlara fidan dikimine devam edeceğiz. Önceki dönemde dikimini sağladığımız 20 bin adet fidanımıza ilaveten binlerce fidanı daha toprakla buluşturacağız. Daha yeşil bir Hacılar için durmadan, dinlenmeden çalışacağız. Mevsimine göre de çam fidanının yanı sıra diğer fidanlardan da dağıtım yapacağız.”

Kaynak: Editör: HACILAR HABER GAZETESİ
Etiketler: HACILAR’DA, YEŞİL, BİR, ÇEVRE, İÇİN, 800, FİDAN, DAĞITILDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı