Haber Detayı
14 Kasım 2020 - Cumartesi 16:40 Bu haber 15126 kez okundu
 
HACILAR BELEDİYESİ VATANDAŞA 1000 ADET SEDİR VE KARAÇAM DAĞITTI
Geleceğe Nefes” projesi Hacılar ilçesinde
Sağlık Haberi
HACILAR BELEDİYESİ VATANDAŞA 1000 ADET SEDİR VE KARAÇAM DAĞITTI

 

BAŞKAN ÖZDOĞAN: YEŞİLLENDİRME FAALİYETLERİMİZ HIZLA SÜRÜYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde geçtiğimiz yıl başlatılan “Milli Ağaçlandırma Günü” kapsamında “Geleceğe Nefes” projesi Hacılar ilçesinde 1000 adet Karaçam ve Sedir Ağacı dağıtımıyla sürdü.

Hacılar Belediyesi tarafından vatandaşlara 1000 adet Karaçam ve Sedir fidan dağıtımı Hacılar meydanında gerçekleştirildi.

Daha yeşil bir Hacılar için çalışmalarını sürdüren Hacılar Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde ikamet eden vatandaşlara fidan dağıtımı gerçekleştirdi.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan yaptığı açıklamada "İlçemizin her geçen gün yeşillenmesi, yeşilinin daha da artması, ağaç sayımızın nefes almayı daha da kolaylaştırdığı bir ilçe olması adına tüm çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz" dedi. Başkan Özdoğan "Geçtiğimiz günlerde “Milli Ağaçlandırma Günü” kapsamında “Geleceğe Nefes” projesi kapsamında 1100 fidanı Ortaseki bölgemizde toprakla buluşturmuştuk bugün de Hacılar halkımıza 1000 adet Karacam ve sedir fidanı dağıtımını gerçekleştirdik" dedi.

İlçede ağaçlandırma faaliyetlerinin hızlı bir şekilde devam ettiğini hatırlatan Başkan Özdoğan, "Yıllık 25 bin ağacı ilçemizde toprakla buluşturuyoruz. Fidan dağıtım ve dikme faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek" dedi.

Kaynak: Editör: AHMET TANDOĞAN
Etiketler: HACILAR, BELEDİYESİ, VATANDAŞA, 1000, ADET, SEDİR, VE, KARAÇAM, DAĞITTI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı