Haber Detayı
07 Nisan 2016 - Perşembe 15:13 Bu haber 2965 kez okundu
 
EĞİTİM İSTİŞARE TOPLANTISININ 5. Sİ YAPILDI
İlçemizde eğitimde yeni yaklaşımlar ve projeler ortaya koyarak eğitim kalitesini arttırmak için her salı düzenli olarak yapılmaya başlanan " Eğitim İstişare Toplantılarının" 5.´si Kaymakamımız sayın Yasin TİKDAĞ, ilçe Milli Eğitim Müdürü sayın Fahri HERDEM´in
Eğitim Haberi
EĞİTİM İSTİŞARE TOPLANTISININ 5. Sİ YAPILDI

 İlçemizde eğitimde yeni yaklaşımlar ve projeler ortaya koyarak eğitim kalitesini arttırmak için her salı düzenli olarak yapılmaya başlanan    " Eğitim İstişare Toplantılarının" 5.´si   Kaymakamımız sayın Yasin TİKDAĞ,  ilçe Milli Eğitim Müdürü sayın Fahri HERDEM´in katılımı ile 05.04.2016 salı günü saat 12:00´da   Keklik Tepesi Sosyal Tesislilerinde Hacılar Ali İhsan Kalmaz Çok Programlı Anadolu Lisesi idarecileri, öğretmenleri, BASAL Müdürü Kemal MUCUK ve ilçe şube müdürlerimizin katılımı ile yapıldı. Toplantıda İlçe Kaymakamımız sayın Yasin TİKDAĞ:

 

        "Hacılar ilçemizdeki iş adamlarının dünyanın pek çok ülkesine ihracat yaptığını, dünyadaki bir çok ülkeyle rekabet ettiğini görüyoruz. Eğitimde de aynı başarıyı ortaya koymalıyız ki dünya ile rekabet edebilelim. Biz eğitimde de kendimizi Kayseri veye Türkiye ile sınırlamamalıyız. Kendimize dünyada yer bulmalıyız. Bunu ancak yeni yaklaşımlar ortaya koyarak başarabiliriz. Başarının mimarı da siz eğitimciler olacaksınız. Burada hepinize teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

 

Kaynak: (HHG) - Hacılar Haber Gazetesi Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı