Haber Detayı
14 Mart 2018 - Çarşamba 13:54 Bu haber 5748 kez okundu
 
ÇANAKKALE TİYATRO GÖSTERİSİNE HALKIN İLGİSİ BÜYÜK OLDU
Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Ak Parti Hacılar İlçe Başkanı Ahmet Övüç
Kültür Haberi
ÇANAKKALE TİYATRO GÖSTERİSİNE HALKIN İLGİSİ BÜYÜK OLDU

 

Hacılar Belediyesi Tiyatro Topluluğu (HTT) tarafından hazırlanan “İçimizdeki Hasret Çanakkale” adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Hacılar Şehit Polis Ahmet Cihan Kilci Kültür Merkezinde sahnelenen tiyatro oyunu seyirciler tarafından salonun  tamamen doldurulması  ve bir çok kişinin de ayakta tiyatro gösterisini  seyretmesi,Hacılar tiyatro kulübünün oyunlarına ilginin her geçen gün arttığını gösterdi.

Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Ak Parti Hacılar İlçe Başkanı Ahmet Övüç, Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdoğan, Belediye Meclis Üyeleri ve Hacılarlı tiyatro severlerin katıldığı program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından Hacılar Halk Dansları Topluluğunun zeybek oyunu gösterisi ile başladı.
Yönetmenliğini Mustafa Tuna’nın yaptığı, HTT oyuncuları tarafından sahnelenen ve Çanakkale Savaşında yaşanan olayların anlatıldığı “İçimizdeki Hasret Çanakkale” adlı tiyatro oyunu vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi. 
Tiyatro oyununun sonunda Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici ve protokol, Yönetmen Mustafa Tuna ve HTT oyuncuklarını tebrik ederek çiçek takdim etti.

 

Kaynak: Editör: AHMET TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı