Haber Detayı
09 Kasım 2016 - Çarşamba 12:06 Bu haber 3537 kez okundu
 
BAŞKAN EKİCİ VE AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIGINDAN İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET
aşkanı Doğan Ekici, Ak Parti Hacılar İlçe Teşkilatı ile birlikte yeni binasında hizmet vermeye başlayan
Siyaset Haberi
BAŞKAN  EKİCİ VE  AK PARTİ  İLÇE BAŞKANLIGINDAN İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

 

Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Ak Parti Hacılar İlçe Teşkilatı ile birlikte yeni binasında hizmet vermeye başlayan İl Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Diğer yandan Başkan Ekici, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Osman Elmalı’ya da hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Ak Parti yeni il Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarete Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Ak Parti Hacılar İlçe Başkanı Hüdai Barut ve ilçe yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Ziyarette konuşan Başkan Doğan Ekici, “Ak Parti İl Başkanlığı yeni hizmet binasının alt birimlerle birlikte nezih bir yapı olduğunu belirtti. Başkan Ekici, “İl binasında hizmet veren tüm birimlerin rahat ve modern bir ortamda çalışmasına olanak sağlayacak böyle bir yapının oluşmasında katkısı olan başta İl Başkanımız Hüseyin Cahit Özden olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” Dedi.

AK Parti'nin hizmet siyaseti üzerine kurulu bir siyasi parti olduğunu ve bu anlayışla çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’de yaptığı açıklamada, “Kayseri'de Ak Parti yeni binasına taşındı, bugüne kadar açılan hizmet binaları da hiçbir zaman yeterli olmadı. Teşkilat olarak büyümeye devam edeceğiz. Yeni binamızla Kayseri'de hizmet siyasetini çok daha farklı bir yere getirmeyi düşünüyoruz. Yeni binamız Türk demokrasisine, Türk siyasetine ve partimize hayırlı olsun'' diye konuştu.

Diğer yandan Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Osman Elmalı’ya da hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Kayserili olduğunu ve kendi şehrinde Milli Eğitim camiasına hizmet vermeye

Kaynak: Editör: AHMET TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı