Haber Detayı
15 Ağustos 2015 - Cumartesi 11:29 Bu haber 3358 kez okundu
 
Milletvekilini eleştiren AK Partili, disiplin soruşturması açılınca istifa etti
AK Parti Kayseri Hacılar İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Çemrek
Siyaset Haberi
Milletvekilini eleştiren AK Partili, disiplin soruşturması açılınca istifa etti

 

Milletvekilini eleştiren AK Partili, disiplin soruşturması açılınca istifa etti

Kayseri'de AK Parti Hacılar İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Çemrek, milletvekilini eleştirmekten dolayı hakkında disiplin soruşturması açıldığını duyurarak partisinden istifa ettiğini...

AK Parti Hacılar İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Çemrek, milletvekilini eleştirmekten dolayı hakkında disiplin soruşturması açıldığını duyurarak partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Sosyal paylaşım hesabından bir açıklama daha yapan Çemrek, “Önemli” başlığıyla şu ifadelere yer verdi: “Facebook ta yapmış olduğum sitemkar bir paylaşım ve bu paylaşımın sosyal medya üzerinden yazılı basına yansıması ve bu beyanatı benim gazeteye vermem gibi bir algı oluşmuştur. Bunun neticesinde hakkımda ihraç kararı ile disiplin soruşturması açılacağından (vekili eleştirmekten) kendi isteğimle bu gün itibarı ile Kayseri Hacılar AK Parti ilçe yönetiminden ve çok sevdiğim partimden istifa ettiğimi duyururum. Şimdiye kadar gösterdikleri nezaket ve sevgiden dolayı başta belediye başkanım Dr. Doğan Ekici’ye ve tüm ilçe yönetimi arkadaşlarıma kardeşlerime bu güne kadarki birlikteliğimizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımdan kırıcı olduysam özür diliyorum. Saygılarımla.”

MİLLETVEKİLİNİ ELEŞTİRMİŞTİ

İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Çemrek, partisinin milletvekiliyle yaşadığı bir diyaloğu sosyal paylaşım hesabında gündeme getirmişti. Yerel bir gazetenin haberleştirdiği bu siteme destek veren de çok olmuştu. Çemrek'in, "Ben feryadımı kendi vekilime bile duyuramıyorum" başlığı ile yazdığı yazıda şu ifadeler yer almıştı: "Bana bundan sonra seçim zamanı cep tel numaramı vereyim 24 saat teşkilat mensubu arkadaşlar ulaşabilirler sakın demesin! Ben Hacılar AK Parti ilçe yönetim kurulu üyesiyim. Gece gündüz uğraş, işini gücünü riske at, savunduğun davanın her zaman arkasında ol, daha fazla vekil çıkartmak için kendini maddi manevi yıprat, Türkiye'nin köklü bir meslek grubu olan Türkiye Diş Teknisyenleri Federasyonu Yönetimi adına sorunlarımızı 10 dakika dile getirmek için Dr. olan ve halimizden daha iyi anlayacağını düşündüğüm vekilimden zaman ayırmasını istedim, bu zamanı bulamadığım gibi peşinden koşarak anlatmaya çalış. Sonra dinlemeden bana yazılı evrak gönderin! Meslek adına düştüğüm durum. Biz matbaamıyız kardeşim herkese ayrı ayrı evrak gönder bıktık artık. Teknisyen camiası ölüyor diyoruz kimse aldırmıyor. Meslek bitiyor diyoruz kimse oralı olmuyor. Ben teşkilat mensubu olarak bu durumumuzu anlatma fırsatı bulamıyorsam. Kusura bakmayın bu meslek yok olmaya mahkumdur. Özetle durum vekillerin sorunu değil anlaşılan o. Kendi söküğümüzü kendimiz dikeceğiz.

 

 

 

Kaynak: Editör: AHMET TANDOĞAN
Etiketler:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Milletvekilini eleştiren AK Partili, disiplin soruşturması açılınca istifa etti
Yorumlar
Haber Yazılımı