Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 11:11 Bu haber 1364 kez okundu
 
AHMET ÖVÜÇ MİLLETÇE KARDEŞLİĞİMİZİ PEKİŞTİRMELİYİZ
Ramazan Bayramını fırsat bilerek,
Gündem Haberi
AHMET ÖVÜÇ MİLLETÇE KARDEŞLİĞİMİZİ PEKİŞTİRMELİYİZ

 

KESOB Başkanı Ahmet ÖVÜÇ  Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. ÖVÜÇ, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz; sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız bir bayramı daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlarımız birbirimize olan sevgi ve saygımızı pekiştirmek, aramızdaki dayanışma ve birliği arttırmak, milli ve kültürel değerlerimizi daha da yüceltmek açısından güzel bir vesile teşkil etmektedir. Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bayramların güzelliğini, anlamını ve değerini bayram günleriyle sınırlı tutmayıp yaşamımızın her anında ve tüm insani ilişkilerimizde hatırlamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin ve esnaf sanatkârlarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutluyor, Bayramın Ülkemizin, Milletimizin ve tüm İslam Âleminin birlik, beraberlik ve kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Bayramınız mübarek olsun. Dedi.

Kaynak: Editör: AHMET TANDOĞAN
Etiketler: AHMET, ÖVÜÇ, MİLLETÇE, KARDEŞLİĞİMİZİ, PEKİŞTİRMELİYİZ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı