Haber Detayı
02 Haziran 2015 - Salı 19:50 Bu haber 2759 kez okundu
 
HACILAR BELEDİYE MECLİSİ HAZİRAN AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden haziran ayı
Gündem Haberi
 HACILAR BELEDİYE MECLİSİ HAZİRAN AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden haziran ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Hacılar hülasa ve arazi kayıt kitaplarının telif hakkının alınmasına karar verildi. 
Hacılar Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen Haziran ayı meclis toplantısına Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici başkanlık etti. Toplantıda 4 madde görüşülerek karara bağlandı.
Gündemin birinci maddesinde yer alan Büyükşehir nazım imar planı görüşülerek İmar Komisyonuna havalesi oybirliği ile kabul edildi.
Gündemin ikinci maddesinde ise 5393 sayılı Belediye Kanunun 18. Maddesinin (e) Bendine istinaden Belediye Encümenine Yetki verilmesi görüşülerek başkana yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi. 
Hacılar Belediye Meclisi Haziran ayı toplantısının üçüncü maddesinde ise Hacılar hülasa ve arazi kayıt kitaplarının telif hakkının alınması hususunda Meclis Başkanına yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi. 
Gündemin son maddesinde ise imar komisyonuna havale edilen konuların 4 Haziran 2015 Perşembe Günü Saat 16.00’da ikinci birleşimde görüşülmesi oybirliği ile kabul edildi.
Meclis toplantısının sonunda Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olması temennisinde bulundu

Kaynak: (HHG) - Hacılar Haber Gazetesi Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı