sanalbas<meta http-equiv=
Haber Detayı
30 Aralık 2019 - Pazartesi 13:58 Bu haber 1101 kez okundu
 
2020 YILI ŞEHRİMİZE ÜLKEMİZE VE TÜM DÜNYA HUZUR GETİRSİN
KAYSERİ OSB BAŞKANI TAHİR NURSAÇAN’IN YENİ YIL MESAJI
- Haberi
2020 YILI ŞEHRİMİZE ÜLKEMİZE VE TÜM DÜNYA HUZUR GETİRSİN

 

KAYSERİ OSB BAŞKANI TAHİR NURSAÇAN’IN YENİ YIL MESAJI

Ömür sermayemizden bir yılı daha geride bırakıyoruz. Bizlere düşen görev, aldığımız her nefesin kıymetini bilmek, her yönüyle geçmişin muhasebesini yaparak, geleceğe dair çizilecek hedefleri sağlıklı bir şekilde belirlemek olmalıdır.

Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü olarak; bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada sanayicilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz. Hep birlikte hizmet çıtasını daha da yükselteceğiz. Ülkemiz için, milletimiz için, büyük Türkiye ideali için her türlü fedakârlığı gösteren sanayicilerimizle, girişimcilerimizle ve tüccarlarımızla ne kadar gurur duysak azdır.

Ülke olarak hassas günlerden geçiyoruz. Zamanın kıymetini de bilerek, kısır, içi boş, yersiz ve gereksiz tartışmaları bir kenara bırakarak yatırım, üretim, istihdam ve ihracatın artırılması için çaba ve gayret göstermeliyiz. Zira, yaptıklarımız kadar yapamadıklarımızdan da hesaba çekileceğimizi bilerek hareket etmek ve ona göre davranmak mecburiyetindeyiz.

İş dünyası olarak, Türkiye’de yaşanmakta olan gelişim ve değişim hamlesinden daha da güçlenerek çıkacağımıza olan inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, için birlik, beraberlik ve kardeşliğin hakim olduğu, barış, huzur, mutluluk, güven ve istikrar getirmesini diliyorum. Dedi.

Kaynak: Editör: AHMET TANDOĞAN
Etiketler: 2020, YILI, ŞEHRİMİZE, ÜLKEMİZE, VE, TÜM, DÜNYA, HUZUR, GETİRSİN, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı