Haber Detayı
14 Nisan 2016 - Perşembe 10:03 Bu haber 2572 kez okundu
 
7/24 GÜVENLİ OSB
Kayseri OSB güvenliğinin daha da etkinleştirilmesi için Emniyet Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler ve keşiflerin ardından
Gündem Haberi
7/24 GÜVENLİ OSB

Kayseri OSB güvenliğinin daha da etkinleştirilmesi için Emniyet Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler ve keşiflerin ardından Kayseri OSB sınırları içerisinde 37 noktaya toplamda 165 adet kamera kurulmuştur.
İzleme merkezi OSB Polis Karakolu olacak şekilde planlanan kameralar ile OSB’deki bütün iş yerleri güvence altına alındı. Kameralar kötü niyetli bir kişi veya aracın hiçbir kaçış noktası kalmayacak şekilde yerleştirilmiştir.
Ayrıca, bölgemizin araç girişi olan tüm giriş noktalarına ‘’ Plaka Tanıma Sistemi ‘’ kurulmuştur. Plaka Tanımlama Sistemi ile de OSB’ye giriş-çıkış yapan araçların plakaları kaydedilmesine olanak sağlanmıştır. 
Bölgemiz giriş ve çıkışlarında yer alan Plaka Tanıma Sistemi ile herhangi bir suça karışmış, aranan ve takipte olan araçlar tespit edilip, emniyet mensuplarına en kısa sürede bilgi verilerek, gerekli müdahalelerin yapılması sağlanacaktır. 
Sistem ‘’ POLNET ‘’ (POLİS NETWORK AĞI.) ile uyumlu olup, aranan araç girişinde POLNETE alarm vermektedir. 
Bölgemizde yaşanabilecek her türlü sıkıntının MOBESE kamera sistemi ile daha erken çözüme kavuşması ve bölgemizin daha huzurlu ve güvenli olması hedeflenmiştir.

Kaynak: (HHG) - Hacılar Haber Gazetesi Editör: KADİR ALPASLAN TANDOĞAN
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı